Ні - весняному авітамінозу!

  • Переглядів: 21

Весна - це пора, що дарує нам тепло, відчуття радості, прийдешніх змін та особливий весняний настрій. Проте саме з початком цієї пори досить багато людей починають відчувати постійну втому, сонливість, організм стає ослабленим – це авітаміноз.

День охорони праці в Україні у 2023 році

  • Переглядів: 25

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП: «Безпечне та здорове робоче середовище —основний принцип та право на роботі».

Що таке запах,присмак і каламутність у воді питній?

  • Переглядів: 21

 Сьогодні все більше людей піклуються про питний режим і якість води, яку вони використовують для вгамування спраги, приготування напоїв та їжі. На жаль вода, із централізованих та децентралізованих систем водопостачання не завжди відповідає санітарним вимогам якості та безпеки і може стати небезпечною для здоров'я людини.

Нітрати в ранніх овочах

  • Переглядів: 21

Весна... На полицях магазинів та на ринках з’являється все більше апетитних овочів. Ми вже скучили за цими свіжими продуктами це і вітаміни, яких дуже бракує нашому організму. І все було б добре, якби не одне але – нітрати, які є майже у всіх овочах.

Безпечність та якість питної води в умовах паводку

  • Переглядів: 19

                                 Питна вода, призначена для споживання людиною, повинна відповідати санітарним нормам по органолептичних та фізико-хімічних властивостях та бути безпечною в епідемічному відношенні.

Отруєння чадним газом

  • Переглядів: 28

  В час воєнного стану люди масово почали використовувати електрогенератори. Їх потрібно встановлювати лише ззовні будинку. Відстань від електрогенераторів, встановлених за межами будівель, повинна складати не менше 6 метрів. Не допускається їх розміщувати на балконах, в під'їздах та в підвалах. Нехтування порадами спеціалістів може бути небезпечним та спричинити отруєння чадним газом.

Хвороба, яку ми зобов’язані попередити

  • Переглядів: 16

З метою попередження  спалахів харчових отруєнь та гострих кишкових інфекцій Рогатинський відділ Івано-Франківського районного відділу ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ» попереджає про необхідність дотримання санітарних норм та правил під час приготування страв, дотримання правил особистої гігієни.

Як проявляється вплив паразитів на організм людини

  • Переглядів: 22

Як відомо, у нашому організмі є порожнини, наприклад, кишечник, які заселені різними організмами. Одні з них корисні нашому організму. Це, наприклад, кишкова паличка, завдяки якій у кишечнику виробляються вітаміни, йде перетравлення клітковини, виробляються речовини, що зміцнюють імунну систему, і відбуваються багато інших корисних процесів. Такі організми, які потрібні нам, називаються сапрофітами. Вони приносять нам користь і без них важко уявити здоров'я нашого організму.

Взаємодія ліків та алкоголю

  • Переглядів: 18

Вважається, що під час прийому ліків не можна вживати алкоголь. Але чим зумовлена заборона, багато хто знає лише загалом: можуть виникнути небажані побічні ефекти. Такий аргумент, як свідчить практика, працює далеко не завжди. Є захворювання, при яких ліки слід приймати довічно (наприклад, артеріальна гіпертензія).