Генеральний план міста Галич було винесено на громадське обговорення

• Переглядів: 93

30.11.2023 у м. Галич відбулися громадські слухання, в ході яких обговорили пропозиції мешканців Галицької територіальної громади з приводу ознайомлення з матеріалами містобудівної документації:

Програма підтримки розвитку волонтерської діяльності

• Переглядів: 121

Програма підтримки розвитку волонтерської діяльності розроблена в межах впровадження проєкту, який реалізує ГО «ТИЗМІНИ» у межах Програми «Спільнодія», яка виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень і ГО «Разом проти корупції» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Громадське обговорення проєкту про припинення юридичної особи в результаті ліквідації Височанської початкової школи Галицької міської ради Івано-Франківської області

• Переглядів: 65

Обговорено матеріали містобудівної документації

• Переглядів: 167

20 січня 2023 року в м. Галич відбулися громадські слухання, в ході яких обговорили матеріалами містобудівної документації щодо внесення змін до Генерального плану м. Галич суміщеного з Детальним  планом території для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури по вул. Я.Осмомисла, м. Галич, Галицької ТГ Івано-Франківської області та звіту про СЕО (стратегічної екологічної оцінки даного проекту).

У с.Козина проведено громадські слухання

• Переглядів: 66

23.11.2022 у с.Козина  відбулися громадські слухання, в ході яких обговорили питання перейменування урочищ «Чотири дуби» та «Сіножить», у зв'язку з виділенням земельних ділянок під будівництво, на виконання рішення виконавчого комітету від 20 жовтня 2022 року №191 «Про проведення громадських слухань щодо перейменування вулиць на території Галицької міської територіальної громади».

У Сапогові відбулися громадські слухання

• Переглядів: 66

21.11.2022 у с.Сапогів відбулися громадські слухання, в ході яких обговорили питання перейменування вулиці Колгоспна на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» та рішення виконавчого комітету від 20 жовтня 2022 року №191 «Про проведення громадських слухань щодо перейменування вулиць на території Галицької міської територіальної громади».

Відбулося громадське обговорення проектів рішень щодо реорганізації закладів освіти

• Переглядів: 380

16 лютого 2022 року о 11:00 год. відбулося громадське обговорення проектів рішень щодо реорганізації закладів освіти Галицької міської ради. З питань надання зауважень чи правок до протоколу просимо звертатися за номером тел 380988500154

Відбулися громадські слухання щодо детального плану території

• Переглядів: 403

04.01.2022  у м. Галич відбулися громадські слухання, в ході яких обговорили детальний план території окремої земельної ділянки, яка розташована за адресою місто Галич, вулиця Кардинала Любомира Гузара  для будівництва багатофункціонального будинку з житловими квартирами та апартаментами готелю та закладами торгівлі.