Вплив солі на організм людини

  • Переглядів: 40

Ми звикли, що сіль – з’єднання натрію і хлору – незмінний атрибут нашого життя. Були часи, коли вона використовувалася за грошову одиницю, навіть була об’єктом культу, ще Гомер називав її священною субстанцією.

НЕБЕЗПЕЧНА РТУТЬ

  • Переглядів: 41

За своїм зовнішнім видом ртуть  –  метал сріблясто-білого кольору. При звичайних умовах – це рідина. Ртуть в 13,5 рази важче води.

Хвороба з холодильника –ієрсініоз

  • Переглядів: 37

Збудник хвороби (ієрсинія) належить до одного «родового клану» з чумою. Але, на щастя, силу своєї страшної родички ієрсинії не успадкували - проте набралися від неї підступності: є труднощі в розпізнаванні цієї інфекції та можливі важкі ускладнення після перенесеного захворювання

Чим корисне козяче молоко і чому воно на багато краще коров'ячого

  • Переглядів: 37

Останнім часом козяче молоко стрімко набирає популярність завдяки масій його властивостей. Воно корисне для нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту, підвищення рівня гемоглобіну, а також профілактики втрати зору. Крім того, козяче молоко має бактерицидні властивості, що дозволяє йому не тільки зберігатися значно довше коров'ячого, а й надавати з незаражувальну дію на організм.

Оздоровимо доросле населення та дітей від гельмінтів!

  • Переглядів: 36

Гельмінти (глисти) – паразитичні черви, які викликають в організмі зараженої людини цілий ряд хворобливих явищ (нервові розлади, алергія, нудота, блювота, проноси, болі в животі, пригнічення імунітету та інше.)

 Не завжди глисти є причиною хвороб

  • Переглядів: 38

Більшість людей з острахом реагують на розповіді про гельмінтів, переказуючи один одному різні міфи. Від однієї думки, що всередині нас, можливо, живуть глисти стає моторошно. Часто інформацію про глисти перебільшують, симптоматика хвороби досить розмита. Усе, від болю в животі до поганої поведінки, пов’язують з глистами.

Безпечність та якість питної води в умовах паводку

  • Переглядів: 51

Питна вода, призначена для споживання людиною, повинна відповідати таким гігієнічним вимогам: мати сприятливі органолептичні властивості та нешкідливий хімічний склад, бути безпечною в епідемічному відношенні,