Співпраця Галицької громади з муніципалітетом Гульборгсунн (Данія)

• Переглядів: 65

Продовжується тісна співпраця Галицької територіальної громади з муніципалітетом Гульборгсунн (Данія). У даний час секретар міської ради Віра Костишин та заступник міського голови Вікторія Дебенко з візитом перебувають у данських партнерів.

Відбувся онлайн-семінар: "Механізми громадської участі в громадах"

• Переглядів: 313

За підтримки ULEAD з Європою / ULEAD with Europe три прикарпатські громади – Городенківська, Галицька та Долинська продовжують налагоджувати співпрацю з данським муніципалітетом Гульборсгунн. В рамках співпраці для представників територіальних громад з Івано-Франківської, Закарпатської та Чернівецької областей відбувся онлайн-семінар, який стосувався механізмів громадської участі. Захід проходив на базі ULEAD з Європою в Івано-Франківській області.

Відбувся онлайн-навчальний візит до українських партнерських громад

• Переглядів: 282

5-6 жовтня відбувся онлайн-навчальний візит до 9-ти українських партнерських громад  в рамках двосторонньої співпраці між українськими громадами та данським муніципалітетом Гульборгсунн.