Запрошуємо жителів громади подбати про своє здоров’я

Рогатинський відділ інформує про те, що 29  серпня   2023 року о 1000    в Галицькій громаді (м.Галич, у центрі міста, біля магазину «Рукавичка»), відбудеться  акція «День здоров’я»,  яка  ініційована  ДУ «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» генеральним директором головним державним санітарним лікарем Івано- Франківської області Русланом Савчуком.

В спеціально обладнаному автобусі, з логотипами ВООЗ, МОЗ та ЦКПХ, жителі громади зможуть безкоштовно зробити:

• швидкі тести на СOVID-19, вірусний гепатит В,С;

• скринінг на туберкульоз та ВІЛ/СНІД,

• виміряти артеріальний тиск,

• перевірити рівень цукру в крові,

• холестерин,

• кардіограму.

Для всіх охочих буде проведена безкоштовна вакцинація від COVID-19, дифтерії і правцю.

Окрім цього,  буде  змога зробити спірометрію та проконсультуватися із нашими колегами з ІФНМУ, доцентами кафедри фтизіатрії і пульмонології     О. Варунківим та К. Швецем.

А також,   буде  можливість проконсультуватись із кваліфікованими  сімейними лікарями Центру первинної медико- санітарної допомоги та спеціалістами Галицької лікарні.

• швидкі тести на СOVID-19, вірусний гепатит В,С;

• скринінг на туберкульоз та ВІЛ/СНІД,