Небезпечна рослина - Борщівник Сосновського!

Небезпечна рослина - Борщівник Сосновського!

  • Переглядів: 125

Борщівник Сосновського - багаторічна рослина родини зонтичних, що виглядає, наче величезний кріп, і сягає 2-3 метрів заввишки, має товсте порожнисте стебло та великі перисті листки. Борщівник мігрує Україною: відомчими смугами автомобільних та залізничних шляхів, узбіччями польових доріг, з’являється на сільськогосподарських угіддях, необроблюваних землях, пустирях, сміттєзвалищах, присадибних і дачних ділянках, обочинах лісів, у парках, садах, зерносховищах, складах, населених пунктах, каналах, ярах, балках, заплавах річок і струмків.

Увага! Пожежонебезпечний період!

Увага! Пожежонебезпечний період!

  • Переглядів: 153

У зв’язку з підвищенням температури навколишнього середовища, щорічно відзначається збільшення кількості пожеж, загиблих та травмованих при пожежах людей. Як правило, в цей період відбувається несанкціоноване спалювання сухої трави, сміття.

Що робити у випадку хімічної атаки

Що робити у випадку хімічної атаки

  • Переглядів: 169

Хімічна зброя - це один з різновидів зброї масового ураження, коли використовуються бойові отруйні речовини, які токсично впливають на людський організм. Вона створена людиною і може спричинити смерть через асфіксію (задуху), опіки тощо.