Про звернення депутатів Галицької міської ради щодо припинення переслідування опозиції

Про затвердження протоколів засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій

Про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів дошкільної освіти Галицької міської ради у 2022 році

Про внесення змін до рішення шістнадцятої сесії міської ради восьмого скликання від 30.09.2021 № 1458 «Про внесення змін до рішення чотирнадцятої (позачергової) сесії від 31.08.2021 № 1140 «Про затвердження фактичної мережі установ та закладів освіти Галицької міської ради на 2021-2022 навчальний рік»

Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької міської ради Івано-Франківської області на 2022 рік

Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької міської ради Івано-Франківської області на 2022 року

Про затвердження проекту "Капітальний ремонт спортивного майданчика зі штучним покриттям у с.Крилос"

Про затвердження Програми фінансової підтримки ГКП «Архітектурно-планувальне бюро» на 2022 рік

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства  Барабаш Н.В. (0.0709 га)

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Барабаш Н.В. (0.0853 га)

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення особистого селянського господарства Баранович С.В. (0.1458 га)

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення особистого селянського господарства  Баранович С.В. (0.1754 га)

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення особистого селянського господарства Баранович С.В. (0.2560 га)

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Белінському Р. І.

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства ережницькому Ю.В.

Про переведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0.03 га в землі запасу громадянину Бибику В.І.

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Бігуну Т.С.

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Білецькому В.Б.

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Боєчко В.С.

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Боєчко В.С. (0.20 га)

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Бойку М.М. (0.20 га)

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Бойку М.М. (0.25 га)

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Брилюк Л.Д.

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Вовковичу М.І. (0.45 га)

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Вовковичу М.І.

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Вовковичу М.І. (0.50 га)

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Вовковичу М.І. (0.60 га)

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Волошин О.В.

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Семків Х.І.

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель Гандері А.В.

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Гіфес Є.І. (0.38 га)

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Гіфесу І.С. (0.20 га)

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з передачею у власність гр. Гнатюк М.Р.

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства з передачею у власність гр. Голінею Ю.М.

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Горальчук Л.І.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  Грицаку С.М.

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Гуку Є.В.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення особистого селянського господарства Гуменяк З.М. (0.10 га)

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення особистого селянського господарства Гуменяк З.М. (0.50 га)

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для індивідуального садівництва Дарвай Х.М.

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Деркевич Н.З. (0.50 га)

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Духовичу В.О.

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарстваДяківу В.Б. (0.25 га) 

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Дяківу В.Б. (0.35 га)

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Дяківу В.В. (0.15 га)

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Дяків Р.Б. (0.45 га)

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Ільчук В.В.

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Ільчуку Н.І.

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою для оформлення права користування (на умовах оренди) гр. Капусняку Д.В.

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Кириліву В.В. (0.15 га)

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Кириліву В.В. (0.30 га)

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Кулинюк Г.М.

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Лесів О.М.

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Литвину Д.Р.

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель Личак Т. Р.

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства  Маланій Л.І.

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства  Медведовичу І.П.

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою  для ведення особистого селянського господарства Мельничуку Й.Й.

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Мельничуку С.О

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Миронишину Б.М. (0.07 га)

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства  Миронишину Б.М. (0.26 га)

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Миронишину Б.М. (0.16 га)

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою  для ведення особистого селянського господарства Миронишину Б.М. (0.07 га)

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Мусякевичу А.С. (1.2 га)

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд Назалевич О.Я.

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Николин М.М.

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Орнату Л.Я.

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою ділянки для ведення особистого селянського господарства Орнат М.В.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення особистого селянського господарства Орнат М.Д.

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Орнату Я.П.

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Остап’юк О.Л.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної діляноки в натурі (на місцевості) взамін сертифікатів на право на земельну частку ( пай) гр. Пікуляк І.Р. (0.2490 га)

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної діляноки в натурі (на місцевості) взамін сертифікатів на право на земельну частку ( пай) гр. Пікуляк І.Р.

Про надання дозволу на об’єднання земельних ділянок комунальної власності Регею Ю.В

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Римар Г.П.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (4.7244 га)

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Савчуку Р.М.

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Сализі В.Я.

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Скрипнику І.О.

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Стефінці С.В.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки Токарський

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства з передачею у власність гр. Тринадцятому А. С.

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Турло О.Я.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для ведення особистого селянського господарства Усачук Г.Ф.

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Фіголю Р.І. (0.25 га)

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Фіголю Т.І. (0.10 га)

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Харуку В.Д.

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Цибух Г.М. (0.20 га)

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Цибух Г.М.

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Цибух Г.М. (0.90 га)

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства  Цибуху М.В. (0.25 га)

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Цибуху Я.С.

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель Черепію В.М.(0.23 га)

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Черепію В.М. (0.25 га)

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Шиян Г.О.

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Щурику І.В.

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою Корольовій М. П.

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Капусняку І.Я.

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Пителю В.В.

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою для ведення особистого селянського господарства Камінському Л.С.

Про затвердження проєкту землеустрою Третяку І.І

Про внесення змін до рішення десятої сесії міської ради восьмого скликання від 24 червня 2021 року № 714 Шиян М. Ф

Про продовження, договору оренди земельної ділянки комунальної власності ПП «Галицький ринок»

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель за рахунок невитребуваних часток (паїв) ТзОВ «ГАЛАГРО-ДОБА»

Про припинення права користування земельною ділянкою шляхом розірвання договору оренди землі гр. Кашубі В.І.

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою Бобик Н. Н

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою Бобик Н. Н (1. 25 га)

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Сененку І. П

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою Вепрейчук А. Д 

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою Кириліву І. В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель за рахунок невитребуваних часток (паїв) ТзОВ «ТЯЗІВ-АГРО»

Про проведення інвентаризації земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності  c.Темирівці (5.5026 га)

 

Гід державних послуг. Банер