Відбувся майстер-клас "Лялька-мотанка"

• Переглядів: 538

12 липня 2023 року в рамках реалізації проєкту "РОДИНА І ГРОМАДА: адаптація- інтеграція - розвиток" відбувся майстер - клас "Лялька- мотанка".  Захід організовано за сприяння Галицької міської ради. Міжнародної благодійної організації "Партнерство" кожній дитині", Галицького територіального центру надання соціальних послуг. Майстер-клас для дітей провела методист Галицького народного дому, народний майстер Прикарпаття Руслана Демченко.

У Галичі відбувся тренінг на тему:  "Раннє виявлення як попередження неблагополуччя"

У Галичі відбувся тренінг на тему: "Раннє виявлення як попередження неблагополуччя"

• Переглядів: 1299

У ВІЗИТ - ЦЕНТР Галич відбувся дводенний тренінг (15.06.2023 - 16.06.2023) в рамках проєкту "РОДИНА І ГРОМАДА : адаптація - інтеграція - розвиток" на тему : "Раннє виявлення як попередження неблагополуччя" для керівників громади та спеціалістів, які працюють із сімями, дітьми.

• Переглядів: 725

У Галицькій територіальній громаді реалізується проєкт " Родина і громада :адаптація - інтеграція - розвиток" на базі Галицького територіального центру надання соціальних послуг.