• Переглядів: 162

Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Галицької міської територіальної громади на 2021 рік

• Переглядів: 179

Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Галицької міської територіальної громади на 2021 рік

Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства  «Галицька лікарня» Галицької міської ради Івано-Франківської області (нова редакція)

Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької міської ради Івано-Франківської області (нова редакція)

• Переглядів: 767

Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства  «Галицька лікарня» Галицької міської ради Івано-Франківської області (нова редакція)