Відбувся форум «Освіта Івано-Франківської області: розвиток в умовах війни»

• Переглядів: 38

Відбувся форум «Освіта Івано-Франківської області: розвиток в умовах війни», який організовував Швейцарсько-український проєкт DECIDE у партнерстві з Івано-Франківською обласною державною адміністрацією.

Розпочався Рефреш-тренінг від проєкту DECIDE

• Переглядів: 65

У Києві стартував рефреш-тренінг від Швейцарсько-український проєкт DECIDE для менторів ШДД та керівників шкіл щодо розроблення стратегій розвитку закладів освіти.

Вибрано переможців громад у межах кампанії DECIDE Summer Clubs «Ми вдома – в Україні»

• Переглядів: 222

Команда проєкту DECIDE отримала та проаналізувала майже 200 заявок від громад, де проживають діти ВПО, а також які відповідали умовам безпечності та спроможності. Комісія, до якої також увійшли представники Мінрегіону та Всеукраїнська Асоціація об'єднаних територіальних громад провела співбесіди із більш як 40 громадами. А далі найцікавіше – визначення переможців.  Отже, літні активності для дітей, зокрема з числа внутрішньо переміщених осіб, будемо планувати з такими громадами: 1. Бершадська міська ТГ (Вінницька область); 2. Поромівська сільська ТГ (Волинська область); 3. Коломийська міська ТГ (Івано-Франківська область); 4. Яремчанська міська ТГ (Івано-Франківська область); 5. Галицька міська ТГ (Івано-Франківська область); 6. Ворохтянська селищна ТГ (Івано-Франківська область); 7. Дубовецька сільська ТГ (Івано-Франківська область); 8. Білоберізька сільська ТГ (Івано-Франківська область); 9. Надвірнянська міська ТГ (Івано-Франківська область); 10. Верховинська селищна ТГ (Івано-Франківська область); 11. Горінчівська сільська ТГ (Закарпатська область); 12. Красилівська міська ТГ (Хмельницька область); 13. Дунаєвецька міська ТГ (Хмельницька область); 14. Теофіпольська селищна ТГ (Хмельницька область); 15. Староушицька селищна ТГ (Хмельницька область); 16. Новоукраїнська міська ТГ (Кіровоградська область); 17. Яготинська міська ТГ (Київська область); 18. Красненська селищна ТГ (Львівська область); 19. Комарнівська міська ТГ (Львівська область); 20. Авангардівська селищна ТГ (Одеська область); 21. Кілійська міська ТГ (Одеська область); 22. Красносільська сільська ТГ (Одеська область); 23. Решетилівська міська ТГ (Полтавська область); 24. Терешківська сільська ТГ спільно з Машівською та Ново-Санжарською ТГ (Полтавська область); 25. Полтавська міська ТГ; 26. Пирятинська міська ТГ (Полтавська область); 27. Гощанська селищна ТГ (Рівненська область); 28. Хотинська міська ТГ (Чернівецька область); 29. Сокирянська міська ТГ (Чернівецька область); 30. Черкаська міська ТГ. Нагадаємо, що у межах ініціативи DECIDE Summer Clubs «Ми вдома – в Україні» громади-переможці створять літні дитячі клуби. Вони отримають методичний супровід від експертів проєкту, а також спеціальне обладнання. Зовсім скоро розпочнеться навчання для вчителів громад. Ми вже готові відправляти переможцям обладнання і всі необхідні матеріали для організації літніх клубів.

Навчаємось – проєктуємо – реалізуємо!

• Переглядів: 340

У рамках співпраці з Швейцарсько-українським проєктом DECIDE у Галицькій територіальній громаді 13 грудня розпочато тренінги з проєктного менеджменту для шкільних команд (учні, вчителі, батьки). Першими навчання пройшли команди з 5 закладів і однієї філії громади:

У Галичі пройшов семінар: "Піклувальна рада закладів освіти громади"

• Переглядів: 400

Сьогодні, 24 листопада 2021 року в рамках швейцарсько-українського проєкту DECIDE – “Децентралізація для розвитку демократичної освіти” проведено семінар на тему “Піклувальна рада закладів освіти громади”.

Експерти проєкту DECIDE прочитали лекцію про фінансову автономію шкіл

• Переглядів: 390

Національні та регіональні експерти проєкту DECIDE Сергій Яцковський і Марія Баран провели серію консультацій для громад-партнерів. У заходах взяли участь управлінці, депутатський корпус і директори закладів освіти Галицької територіальної громади.