DECIDE

26 Листопада, 2021 р., 13:51
Галицька територіальна громада активно працює над розробкою Стратегії розвитку громади на 2022-2027 роки.
24 Листопада, 2021 р., 16:39
Сьогодні, 24 листопада 2021 року в рамках швейцарсько-українського проєкту DECIDE – “Децентралізація для розвитку демократичної освіти” проведено семінар на тему “Піклувальна рада закладів освіти громади”.
11 Листопада, 2021 р., 16:06
Національні та регіональні експерти проєкту DECIDE Сергій Яцковський і Марія Баран провели серію консультацій для громад-партнерів. У заходах взяли участь управлінці, депутатський корпус і директори закладів освіти Галицької територіальної громади.
26 Жовтня, 2021 р., 17:02
Регіональні експерти проєкту Decentralization for Improved Democratic Education Оксана Руда та Марія Баран презентували стратегічне бачення розвитку освіти Галицької територіальної громади на наступні 5-7 років!
06 Квітня, 2021 р., 11:47
З  ініціативи міського голови Олега Кантора посадовці, керівництво закладу освіти, а найголовніше - учні та батьки, взяли участь в черговій онлайн зустрічі з організаторами проєкту DECIDE.
16 Березня, 2021 р., 11:37
З-поміж 70 конкурсних заявок за результатами 2-х місяців співбесід фаховими експертами були відібрані 16 територіальних громад Івано-Франківської, Одеської, Луганської та Полтавської областей, які на найближчі чотири роки співпрацюватимуть із проєктом DECIDE щодо розбудови ефективної системи управління освітою у громадах.