Народилася 2 липня 1986р. в селі Товсте Заліщицького району Тернопільської області

Освіта:

2003 – 2007 р.р. - юридичний інститут Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника, спеціальність «Правознавство»

Трудова діяльність:

2007 – 2011 рр. викладач-стажист кафедри кримінального права і процесу Західно-українського економіко-правничого університету

2011р. -  головний спеціаліст-юрисконсульт Державної бюджетної установи «Івано-Франківський регіональний центр інвестицій та розвитку»

2012 р. - начальник відділу з питань «єдиного вікна» та реалізації проектів. В той же час працювала за сумісництвом на посаді асистента кафедри соціальної медицини Івано-Франківського національного медичного університету

2013р. -  начальник відділу з інформаційно-ресурсного забезпечення інвестиційної діяльності та маркетингу території ДБУ «Івано-Франківський регіональний центр з інвестицій та розвитку»

2015р. -  начальник відділу правового та кадрового забезпечення провідного юрисконсульта КП Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна

2018р. - консультант Першої Івано-Франківської державної нотаріальної контори Південно-Західного управління Міністерства юстицій (м. Івано-Франківськ)

З 27 листопада 2020р. – заступник голови Галицької міської ради