Про внесення змін у штатний розпис комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Галицької міської ради

Про внесення змін  до бюджету Галицької міської територіальної громади на 2021 рік

Про звернення депутатів Галицької міської ради щодо недопущення централізованого тиску на фінансову спромоність місцевого самоврядування

Про затвердження Переліку заходів Програми використання коштів фонду охорони навеолишнього природнього середовища на 2021 рік та розмір їх  фінансування (нова редакція)

Про намір передачі майна в оренду без проведення аукціону

Про Положення про конкурс КП

Про затвердження Положення  про порядок призначення на посади та звільнення з посад керівників підприємств,  установ,  організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади Галицької міської ради (нова редакція)

Про проведення земельних торгів на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в с. Мединя (7.4571 га)

Про проведення земельних торгів на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в с. Мединя (8.7427 га)

Про проведення земельних торгів на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в с. Мединя (11.0773 га)

Про проведення земельних торгів на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в с. Мединя (9.4610 га)

Про проведення земельних торгів на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в с. Мединя (13.9057 га)

Про надання дозволу на обмін кисневих балонів

Про затвердження протоколів засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій

Про передачу  майна КНП «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги»