Причини та наслідки забруднення річок аміаком

  • Переглядів: 18

 Погіршення якості води і забруднення поверхневих і підземних джерел є актуальною проблемою сьогодення. Основні проблеми, що негативно впливають на якість води річок і озер, виникають в результаті невідповідного очищення побутових стічних вод, слабкого контролю за скиданням промислових стічних вод, втрати і руйнування водозбірних площ, нераціонального розміщення промислових підприємств, вирубка лісу та нераціональних методів ведення сільського господарства. Порушується природний баланс водних екосистем, і виникає загроза для живих прісноводних ресурсів.

Що таке атестація робочих місць та чому вона необхідна

  • Переглядів: 26

Атестація робочих місць  проводиться на підприємствах та  організаціях, незалежно від форм власності й господарювання, та являє собою комплексну оцінку всіх факторів виробничого середовища та трудового процесу, де  технологічний  процес, обладнання, що використовується, сировина та матеріали  є  потенційними джерелами шкідливих та небезпечних виробничих факторів, що можуть несприятливо впливати на стан здоров’я працюючих.

Чим небезпечні глисти для людей

  • Переглядів: 24

Причина зараження людини глистами – недотримання правил особистої гігієни, гігієни рук. Яйця потрапляють на шкіру, а потім переносяться у ротову порожнину.

50 цікавих фактів про бактерії

  • Переглядів: 20

 Бактеріологія – наука, що вивчає бактерії, адже  виявлення збудника інфекційної хвороби відіграє головну роль в діагностиці  і дозволяє  визначити його чутливість до антибіотиків для максимально ефективного лікування конкретного  захворювання.

Ні - весняному авітамінозу!

  • Переглядів: 19

Весна - це пора, що дарує нам тепло, відчуття радості, прийдешніх змін та особливий весняний настрій. Проте саме з початком цієї пори досить багато людей починають відчувати постійну втому, сонливість, організм стає ослабленим – це авітаміноз.

День охорони праці в Україні у 2023 році

  • Переглядів: 23

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. Так само збігається і девіз, який визначає МОП: «Безпечне та здорове робоче середовище —основний принцип та право на роботі».

Що таке запах,присмак і каламутність у воді питній?

  • Переглядів: 21

 Сьогодні все більше людей піклуються про питний режим і якість води, яку вони використовують для вгамування спраги, приготування напоїв та їжі. На жаль вода, із централізованих та децентралізованих систем водопостачання не завжди відповідає санітарним вимогам якості та безпеки і може стати небезпечною для здоров'я людини.

Нітрати в ранніх овочах

  • Переглядів: 21

Весна... На полицях магазинів та на ринках з’являється все більше апетитних овочів. Ми вже скучили за цими свіжими продуктами це і вітаміни, яких дуже бракує нашому організму. І все було б добре, якби не одне але – нітрати, які є майже у всіх овочах.

Безпечність та якість питної води в умовах паводку

  • Переглядів: 19

                                 Питна вода, призначена для споживання людиною, повинна відповідати санітарним нормам по органолептичних та фізико-хімічних властивостях та бути безпечною в епідемічному відношенні.