Про скасування рішення двадцять третьої (позачергової) сесії міської ради восьмого скликання від 01 лютого 2022 року № 173

Про внесення змін в рішення двадцять п’ятої сесії міської ради восьмого скликання від 29 вересня 2022 року №324 «Про затвердження нового складу узгоджувальної комісії для вирішення земельних спорів»

Про укладення договору оренди земельної ділянки ФОП Воробчаку О.П.

Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки гр. Габльовському М.В.

Про укладення договору оренди земельної ділянки Дивоняку Т.В.

Про продовження договору оренди земельної ділянки Жолоб О.Д.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки сільськогосподарського призначення в селі Комарів

Про продаж земельної ділянки у власність без розстрочення платежу без проведення земельних торгів Лесіву М.П.

Про продовження договору оренди земельної ділянки ПАТ «Прикарпаттяобленерго»

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок та передачі в оренду земельної ділянки Регею Ю.В.

Про укладення договору оренди земельної ділянки ТОВ «Галфанера»

Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу у постійне користування

Про продовження договору оренди земельної ділянки Шиповичу А.І.

Про затвердження Положення про оренду майна комунальної власності Галицької міської територіальної громади

Додаток

Про затвердження Цільової Програми утримання та ремонту автомобільних доріг Галицької міської територіальної громади на 2022-2025 роки в новій редакції

Додаток 1

Додаток

Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства, благоустрою та підтримки КП «Галичводоканал» на 2022 рік в новій редакції

Додаток 1

Про внесення змін до бюджету Галицької міської територіальної громади на 2022 рік

Про затвердження протоколів засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій

Додаток

Про переведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 0.0041 га в землі запасу громадянина Шпирки Р.Р.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Добрянському В.В. (0.4200 га)

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Добрянському В.В. ( 0.9300 га)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, яка знаходиться в оренді гр. Проніна А.О.

Про затвердження проекту містобудівної документації «Внесення зміни до генерального плану суміщеного з Детальним планом території»

Про внесення та затвердження змін в рішення двадцять шостої (позачергової) сесії міської ради восьмого скликання від 03 листопада 2022 року №348 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації та їх приватизацію»

Про доповнення Переліку об'єктів нерухомого майна комунальної власності

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки з «Для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови» на «Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури» за рахунок землі, яка перебуває в оренді Магаля В.В.