Вчасне проходження медоглядів – запорука уникнення захворювань

• Переглядів: 193

Впродовж останніх п’яти років в Україні спостерігається тенденція до збільшення кількості зареєстрованих інфекційних захворювань серед населення області, відмічається ріст захворюваності на гострі кишкові інфекції, в т.ч. на гострі ентероколіти, сальмонельози, шигельози та інше.

Правила поведінки в умовах спеки

• Переглядів: 207

Із приходом літа та настанням спекотних днів, кожна людина повинна особливо подбати про своє здоров’я, дотримуватись певних правил поведінки:

Раціональне харчування – запорука здоров’я

• Переглядів: 167

Раціональне харчування є найважливішою складовою формування здоров’я дитини, сприяє збереженню здоров’я, опірності фізичним факторам навколишнього середовища, високій фізичній і розумовій працездатності. Древньогрецькому філософу Сократу належить вислів: «Ми живемо не для того, щоб їсти, а їмо для того, щоб жити».

Застосування пестицидів вимагає уваги

• Переглядів: 210

З настанням весняно-літнього періоду, коли сезон городніх робіт у розпалі та триває боротьба з шкідниками та хворобами рослин, одним із ефективних  засобів є використання пестицидів (інсектициди, гербіциди та ін.) Як правило, найпоширенішим способом їх застосування у побуті є обприскування. Слід пам’ятати, що пестициди є потенційно небезпечними для здоров’я людини і при потраплянні до організму (як правило через органи дихання, шкіру) можуть призвести до отруєнь.

Як уникнути кишкових інфекцій та отруєнь у літній період

• Переглядів: 209

Літо - це той період, коли відмічається значне підвищення температури повітря.Тому, щоб не захворіти на кишкові інфекції та харчові отруєння треба дотримуватись правил безпеки харчування та особистої гігієни.

Нітрати в овочах та фруктах

• Переглядів: 239

Термін “нітрати” передбачає наявність солей азотної кислоти безпосередньо в овочах і фруктах. Як відомо, рослини беруть з грунту більше сполук азоту, ніж потрібно для їх розвитку.

Бережімо довкілля та власне здоров'я

• Переглядів: 670

На сьогоднішній день багато уваги приділяється благоустрою територій населених пунктів, який проводиться  спеціалізованими підприємствами на договірних засадах у встановленому законодавством порядку.

Пам’ятка щодо облаштування, експлуатації криниць та проведення їх дезінфекції

• Переглядів: 220

Використання води для пиття є однією з найважливіших потреб людини. Але треба пам’ятати, що вода може бути одним із факторів передачі інфекційних захворювань, в першу чергу – кишкових інфекцій. Крім кишкових інфекцій, через питну воду можуть передаватися також захворювання на туляремію, лептоспіроз, сибірську виразку і інші інфекційні захворювання.