Миття рук рятує тисячі життів щодня!

  • 90

 

«Брудні руки» є основним фактором передачі багатьох інфекційних захворювань, в тому числі кишкових та гострих респіраторних хвороб. На брудних руках є велика кількість небезпечних мікроорганізмів, які можуть потрапити до нашого організму та призвести до захворювання.

Запобігти інфікуванню можна завдяки дотриманню простих правил дотримання гігієни рук. Під час пандемії COVID – 19 ця процедура особливо актуальна. Регулярно мийте руки з милом в таких випадках:

- після відвідування закладів торгівлі, громадського харчування, лікувальних закладів, громадського транспорту та інших публічних місць;

- перед приготуванням, прийомом та роздачою їжі;

- після відвідування туалету або зміні підгузку;

- після контакту з тваринами;

- коли руки явно забруднені.

 

Не зловживайте антибактеріальними миючими засобами для миття рук, найкращий вибір – мило без додавання триклозану.

 

Пам’ятайте також, що вологі серветки, навіть антибактеріальні, не можуть замінити миття рук з милом.

 

Під час миття рук дотримуйтесь правильної техніки. Не забувайте про критичні ділянки на руках: зона між пальцями, тильна сторона долоні, великий палець та кінчики пальців. Тертя рук з милом має займати 20 – 30 секунд.

 

Для сушіння рук обирайте одноразові паперові рушники. Використання багаторазових рушників для сушіння рук може бути додатковим фактором передачі збудників інфекційних хвороб. Дотримуйтесь цих простих рекомендацій та будьте здорові!