Ситуація по захворюваності на COVID-19

• Переглядів: 141

На території відповідальності Рогатинського відділу за попередній 43-ій тиждень зареєстровано 52 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. У порівнянні з позаминулим 42-им тижнем спостерігається підвищення рівня захворюваності на 10,6%.

Вакцинація – надійний та безальтернативний засіб профілактики більшості інфекційних захворювань

• Переглядів: 154

У Галицькій територіальній громаді, у селі Мединя, спеціалістами Рогатинського відділу ІФ РВ ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ» проведено роботу у пункті щеплення та в Міжрегіональному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.

Профілактика педикульозу

• Переглядів: 490

Вошивість, або педикульоз – це паразитування вошей на тілі людини. Відомо три види вошей – головна, платтяна і лобкова. Всі три види харчуються кров’ю людини. Воші, в залежності від виду, знаходяться на волосяній частині голови, тулуба, у складках одягу, де вони живуть і проходять свій життєвий цикл.

На Прикарпатті радіаційний фон та радіологічні показники у харчових продуктах в межах норми

• Переглядів: 155

За результатами щоденного моніторингу радіаційного фону, який проводиться спільно з фахівцями  Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, в місті Івано-Франківську перевищень рівнів природних фонових значень не відзначалося.

Сальмонельоз – небезпека для людини

• Переглядів: 425

Сальмонельоз - це інфекційне захворювання, що передається в більшості випадків через неякісну їжу, а також контактно-побутовим шляхом – від людини-носія сальмонел. Збудник сальмонельозу – бактерія роду Salmonella – уражає переважно травну систему людини.

Антибіотики за призначенням лікаря

• Переглядів: 169

Антибіотики існували задовго до того часу, як людство навчилось використовувати їх для лікування. Це хімічні речовини, які виробляють різні мікроорганізми, в тому числі й самі бактерії, щоб захистити себе від інших бактерій.

Гід державних послуг. Банер