Відбувся онлайн-навчальний візит до українських партнерських громад

5-6 жовтня відбувся онлайн-навчальний візит до 9-ти українських партнерських громад  в рамках двосторонньої співпраці між українськими громадами та данським муніципалітетом Гульборгсунн.

Проєкт реалізується за підтримки Данії.

Програмі для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою»

Цілі навчального візиту:

- Перший візит до 9-ти українських партнерських громад

- Історичний огляд, організація та ключові особливості 9-ти громад, що презентують три українських регіони

- Загальний вступ до особливостей комунальних послуг та розвитку бізнесу в 9-ти партнерських громадах

Галицька територіальна громада, як громада-партнер, теж мала чим здивувати.

Дякуємо підтримці ULEAD з Європою в Івано-Франківській області,  особливо Руслану Панасюку та Максиму Чопею, а також Андрію Стасюку  (НЗ "Давній Галич" ), Олегу Мельничуку, Олегу Фіголю  та Ользі Гургулі.

Відео за посиланням:https://www.facebook.com/100003910836518/videos/263032935725998/