Розпочався Рефреш-тренінг від проєкту DECIDE

У Києві стартував рефреш-тренінг від Швейцарсько-український проєкт DECIDE для менторів ШДД та керівників шкіл щодо розроблення стратегій розвитку закладів освіти.Фото без опису

Участь у рефреш-тренінзі беруть понад 30 учасників, серед яких – представники ліцею ім. Я Осмомисла.

Над стратегією розвитку працюють у 1⃣3⃣ закладах освіти громад-партнерів Швейцарсько-український проєкт DECIDE Полтавщини, Івано-Франківщини та Одещини. Рефреш-тренінг зібрав керівників пілотних шкіл і менторів ШДД – науково-педагогічних працівників Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, КЗВО "Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради", Полтавської академії неперервної освіти ім. М.В.Остроградського та Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

🇨🇭🤝🇺🇦 Проєкт DECIDE впроваджується ГО DOCCU та PHZH International Projects in Education за підтримки Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в Україні