Проєкт «SportDream», «Мобільні класи для пізнання природи», «Hemingway» та «Арт кімната» — ось як молодь Галицька територіальна громада змінює своє життя завдяки ініціативі «Шкільний громадський бюджет»!

  • 12

 

💫 Проєкт «SportDream», «Мобільні класи для пізнання природи», «Hemingway» та «Арт кімната» — ось як молодь Галицька територіальна громада змінює своє життя завдяки ініціативі «Шкільний громадський бюджет»!

🤝 Галицька територіальна громада розпочала співпрацю з Швейцарсько-український проєкт DECIDE у 2021 році. Серед багатьох напрямів співпраці — Ініціатива «Громадський бюджет на дитячі мрії» (ШГБ), яка допомагає дітям та молоді громади ставати проактивними та відповідальними громадянами. Адже вони вчилися не лише розробляти, презентувати, агітувати за свої проєкти під час голосування, а й реалізовувати ідеї, які змінюють життя класу, школи та громади.

До речі, усі проєкти були втілені завдяки співфінансуванню Галицької територіальної громади та проєкту DECIDE.

💡 Важливі навички, які учні здобули завдяки участі у хакатонах та тренінгах проєкту — це командна робота, вміння презентувати ідеї та доносити своє бачення їх реалізації.

Але найцікавіше — це втілення дитячих мрій! 🤩 Детальніше про те, які проєкти вдалося реалізувати — дивіться у відео 💪

Підтримайте відео вподобайками 👍 та репостами 🔁, щоб більше людей могли дізнатися про проєкт

🇨🇭 🇺🇦 Проєкт DECIDE впроваджується ГО DOCCU та PHZH International Projects in Education за підтримки Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в Україні