В рамках проєкту DECIDE стартував Шкільний бюджет участі на 2022 рік

Прийом проєктних заявок на конкурс триватиме 17 лютого.

Метою впровадження шкільного громадського бюджету є залучення учнівської молоді до прийняття рішень у територіальній громаді.

На реалізацію шкільного громадського бюджету у 2022 році передбачено більше 800 000 грн, з яких більше 500 000 грн донорські кошти Проєкту.

Мінімальна сума, яку виділять на реалізацію одного проєкту - 15 тисяч гривень, максимальна - 160 тисяч гривень.

З 18 лютого по 13 березня буде здійснено аналіз проєктних заявок, а з 14 по 27 березня відбудеться голосування

Паперове голосування відбудеться в закладах загальної середньої освіти особисто учнями та ученицями 5-11 класів

Жителі територіальної громади зможуть проголосувати через системи BankID,MobileID, "Дія" або КЕП в електронній системі. Вони матимуть змогу підтримати три проєкти.

Визначення Переможців відбудеться у квітні 2022 року

Проєкти подаються у таких категоріях: створення нового освітнього простору в школі та громаді, фізична культура, спорт, здоров'я; культура та мистецтво; історія громади/рідного краю; інноваційні технології; екологія та захист навколишнього середовища; рівні права- рівні можливості; наука та просвіта.