Літній табір «Дружба. Активне дозвілля для дітей»

  • 166

З 16 по 18 серпня 2023 року понад 40 дітей Галицької громади взяли участь в літньому таборі «Дружба. Активне дозвілля для дітей», що відбувся в м. Галич ( КП Візит-центр).

Організацію табору було покладено на Галицький територіальний центр надання соціальних послуг за підтримки проекту "Родина і громада адаптація інтеграція - розвиток".

Директор центру Білик Іван Іванович привітав дітей з відкриттям табору та побажав гарно, весело, активно провести час та пам'ятати, що дитинство для дітей.

До організації табору долучилися КЗ" Галицька мала академія мистецтв", КУ "Інклюзивно ресурсний центр" Галицької міської ради та Галицький ліцей імені Ярослава Осмомисла.

Протягом трьох днів для учасників проводилися майстер-клас з виготовленням сувеніру "Янголятко для тебе", наносили

розпис аквагримом, а ще дітей розважали аніматори, які проводили активні ігри, музичні флешмоби та бульбашкове шоу.

Один із днів був присвячений здоровому способу життя. Вчителі фізичної культури разом із дітьми брали участь в естафетах- спортивних іграх: "Найшвидше черепаха", "Зробить той, хто вміє", "Влучність", "Навігатор", грали футбол, волейбол, бадмінтон та проявляли творчість у грі "Нумо, домалюй".

Фахівці КУ "Інклюзивно ресурсний центр" Галицької міської ради провели вправи на знайомство, руханка. Учасники задоволено та зацікавлено брали участь у складанні термомозаїки та раділи своїм витворами, робили спільну роботу плакат "Долоньки дружби". Також діти проводили своє дозвілля в ігровій кімнаті на базі Візит - центру.

Заключним днем табору стала поїздка в" Парк історії Землі. Underhill", що в селі Підгір'я на Богородчанщині, місце, в якому треба побувати і яке треба побачити. До організації екскурсії долучився відділ освіти Галицької міської ради, який забезпечив транспортом. Парк історії землі це не тільки захоплива мандрівка у минуле нашої планети, тут можна зазирнути і в її прийдешнє. Дітям провели захоплюючу та цікаву екскурсію незабутніми куточками нашої Землі.

Хочемо висловити подяку КНП «Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Галицької міської ради за сприяння в безпеці та здоров'я дітей.

Дякуємо голові Галицької міської ради Олегу Кантору  за сприяння в проведенні активностей для дітей, а також Міжнародній благодійній організації "Портнерство кожній дитині" за підтримки Plan international ta UKAID from the British People.к

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

+10

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису