У Галицькій територіальній громаді реалізується проєкт " Родина і громада :адаптація - інтеграція - розвиток" на базі Галицького територіального центру надання соціальних послуг.

В КУ " Інклюзивно - ресурсний центр" Галицької міської ради, який є партнером проекту, проведено тренінгове заняття "Відповідальне батьківство".

Команда спеціалістів проєкту: практичний психолог Гулик Галина, фахівець із соціальної роботи Нікітіна Анастасія, фахівець(консультант) Пилипюк Галина, обговорили з батьками важливість відповідального, усвідомленого ставлення до своїх батьківських обов'язків;стилі батьківської поведінки у вихованні дітей та наслідки до яких може призвести той чи інший стиль виховання.