Відбувся майстер-клас "Лялька-мотанка"

12 липня 2023 року в рамках реалізації проєкту "РОДИНА І ГРОМАДА: адаптація- інтеграція - розвиток" відбувся майстер - клас "Лялька- мотанка".  Захід організовано за сприяння Галицької міської ради. Міжнародної благодійної організації "Партнерство" кожній дитині", Галицького територіального центру надання соціальних послуг. Майстер-клас для дітей провела методист Галицького народного дому, народний майстер Прикарпаття Руслана Демченко.

У заході взяли участь діти , батьки яких захищають нашу Україну від ворога. Кожен робив це для свого батька, та вкладав в це свою дитячу віру та любов.

«Лялька-мотанка» походить від слова «мотати», тобто виготовляти з тканини вузликову ляльку, не використовуючи голку та ножиці. Мотанка — символ добробуту, добра й надії, виконує функцію оберегу людської долі, а долю не можна колоти й різати. Саме в цю ляльку - берегиню було покладено віру в нашу перемогу та захист наших воїнів.

Діти задоволено працювали і пригощалися піцою після плідної праці над своїм витвором.