Обговорено матеріали містобудівної документації

20 січня 2023 року в м. Галич відбулися громадські слухання, в ході яких обговорили матеріалами містобудівної документації щодо внесення змін до Генерального плану м. Галич суміщеного з Детальним  планом території для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури по вул. Я.Осмомисла, м. Галич, Галицької ТГ Івано-Франківської області та звіту про СЕО (стратегічної екологічної оцінки даного проекту).

З детальним звітом проекту виступила архітектор ТОВ «Архітектурна майстерня ПРОСТІР» Ірина Бревко.

У ході обговорення учасники слухань мали можливість висловити свої думки щодо майбутнього будівництва. Більшістю голосів прийнято рішення вищезгадану документацію подати на засіданні архітектурно-містобудівної ради при облдержадміністрації. Після позитивного висновку якої буде можливий розгляд проекту на сесії Галицької міської ради.

Протокол громадських слухань