Генеральний план міста Галич було винесено на громадське обговорення

30.11.2023 у м. Галич відбулися громадські слухання, в ході яких обговорили пропозиції мешканців Галицької територіальної громади з приводу ознайомлення з матеріалами містобудівної документації:

Вважати громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, а саме:

- «Генеральний план міста Галич Івано-Франківської області», «План зонування території міста Галич Івано-Франківської області» та  ЗВІТ СЕО (стратегічно екологічна оцінка даного проєкту) такими, що відбулися у повній відповідності до діючого законодавства та в повному обсязі підтримано учасниками громадських слухань.

МАТЕРІАЛИ:

- Протокол громадських слухань