Глушко Роман Васильович

Глушко Роман Васильович

( 29.11.1990 - 16.11.2023)

Глушко Роман Васильович народився 29 листопада 1990 року в м.Галич.

Навчався в Галицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №1. Активний, добрий, веселий та компанійський Роман мав багато друзів. Після закінчення школи, змалечку привчений до праці, свою трудову діяльність розпочав на будівництві. Тривалий час Роман їздив за кордон. Після повернення працював на підприємстві з виготовлення меблів в м.Галич.

Жвавий та трудолюбивий Роман вдома самостійно оздоблював будинок
та облаштовував подвір’я, мріяв створити міцну українську сім’ю. Та не судилося…

Вихований в дусі патріотизму та любові до Батьківщини, відданості їй та готовності стати на її захист, Роман не вагаючись 26 жовтня 2022 року добровольцем вступив до лав Збройних Сил України. Воював у складі десантно-штурмової роти військової частини А191, був оператором десантно- штурмового взводу.

Спочатку воював під Бахмутом та Лиманом Донецької області, потім у Запорізькій та Харківській областях.

Загинув Роман Глушко 16 листопада 2023 року поблизу населеного пункту Синьківка Куп’янського району Харківської області, віддавши своє життя за державний суверенітет та територіальну цілісність України.

Інші наші герої

Всі наші герої