Вознюк Ігор Миколайович

Вознюк Ігор Миколайович

( 25.11.1987 - 26.07.2023 )

Вознюк Ігор Миколайович народився 25 листопада 1987 року в с.Козина (Пітрич). Все дитинство його пройшло в селі. Навчався Ігор в Козинській загальноосвітній школі І-ІІ ст., після закінчення якої поступив в Болехівський лісогосподарський технікум.

У 2004 році – учасник Помаранчевої революції.

У травні 2006 року Ігор був призваний на строкову військову службу, яку проходив в Луганській області.

Працював в м. Києві на будівництві. В 2014 році одружився і виховували з дружиною Оксаною доньку Ангелінку та сина Назара.

В жовтні 2022 року був призваний у Збройні Сили України по мобілізації. 10 липня 2023 року старшого солдата Вознюка Ігоря Миколайовича було нагороджено грамотою за сумлінне, добросовісне виконання службових обов'язків, проявлену ініціативу, самовідданість та забезпечення виконання
поставлених завдань під час ведення оборонного бою.

26 липня 2023 року, виконуючи бойове завдання по здійсненню заходів із забезпечення національної безпеки і оборони України, старший солдат снайпер- розвідник 102 ТРО, 201 батальйону в/ч А 7370 Вознюк Ігор Миколайович, загинув внаслідок осколко-вибухових поранень, отриманих в результаті
мінометного обстрілу, в районі населеного пункту Новодарівка Пологівського району Запорізької області.

Його перемога так і не настала. Ігор поповнив ряди небесного легіону. Усі, хто знав бійця,- рідні, друзі, товариші по службі, командири - говорять про Ігоря як про надзвичайно добру людину, щиру, відверту, оптимістичну. Він був душею компанії, мав багато друзів. Дуже любив природу і рибалку.

Поховали воїна в його рідному селі Козина. Йому назавжди 35.

Пам'ять про Ігоря назавжди залишиться в серцях рідних, близьких і всіх,хто його знав.

Вознюка Ігоря нагороджено відзнакою «За бойову звитягу», яку він так і не встиг отримати, а також посмертно нагороджено медаллю Івано- Франківської обласної державної адміністрації та обласної ради «За заслуги перед Прикарпаттям», відзнакою міського голови м. Івано-Франківська "За
честь і звитягу".

Інші наші герої