Людчак Михайло Леонович

Людчак Михайло Леонович

( 08.11.1973 - 24.07.2023 )

Людчак Михайло Леонович народився 08 листопада 1973 року в селі Суходіл Рожнятівського району в сім’ї Людчака Леона Пилиповича та Людчак Марії Дмитрівни.

З 1979 по 1986 роки навчався в місцевій Суходільській школі. В 1989 році, коли сім’я переїхала в с.Блюдники Галицького району, продовжив навчання в Блюдниківській середній школі.

Після закінчення школи у 1989 здобував освіту у Войнилівському середньому професійно-технічному  училищі  №34.

Проходив військову службу у військовій частині А1859, був оператором радіолокаційної станції.

Одружився в с. Шарівка Хмельницької області, де в 1998 році народився і проживає його син, Радіслав.

У 2004 році повернувся додому, в с.Блюдники, брав активну участь у громадському житті села, займався спортом, любив футбол, був патріотом своєї країни. Деякий час працював за кордоном.

З початку повномасштабного вторгнення росії вступив добровольцем до лав Збройних Сил України, був старшим солдатом, стрільцем-помічником гранатометника 3-го штурмового відділення 3-го штурмового взводу 1-ї штурмової роти військової частини А6440.

Загинув Людчак Михайло Леонович 24 липня 2023 року, виконуючи бойове завдання під час мінометного обстрілу ворога, поблизу населеного пункту Роботине Пологівського району Запорізької області. Деякий час
перебував у статусі зниклого безвісти. Похований в с.Блюдники.

Інші наші герої

Всі наші герої