Івасів Василь Михайлович

• 71

Івасів Василь Михайлович народився 18 липня 1993 року в с. Комарів  Галицького району. Навчався у Комарівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Був   здібним, чесним, відповідальним, чуйним  хлопцем. Після  закінчення  школи  поступив у Прикарпатський університет на спеціальність "Комп'ютерна інженерія". А пізніше був призваний на строкову службу 05.06.2015 року, яку проходив у м. Васильків Київської області. Після  завершення  служби  у ЗСУ закінчив магістратуру Прикарпатського університету в 2019 році. Свою майбутню професію він мріяв пов'язати з роботою в іноземній ІТ-компанії. Після завершення навчання в університеті молодий, талановитий юнак постійно вчився, відвідуючи різноманітні курси, одночасно працюючи на ВО "Карпати" у відділі інформаційних технологій.

У перші дні повномасштабної війни Василь 27 лютого 2022 року був призваний до лав ЗСУ. Служив у Івано-Франківському аеродромі. Згодом був переведений у відрядження в 35 окрему морську  бригаду,  а  потім  у 137  ОШБ.

23 квітня 2023 р. під час виконання бойового завдання в населеному  пункті  Новобахмутівка Донецької  області в результаті  ворожого  обстрілу  отримав  поранення, несумісне  з  життям…

Посмертно нагороджений медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям»

Інші наші герої

Всі наші герої