Миськів Михайло Васильович

• 58

Михайло Васильович Миськів народився 2 серпня 1987 року в с.Ріпнів Буського району Львівської області. У чотирирічному віці залишився сиротою. Опікувалися ним родичі з Івано-Франківська. Навчався у міській школі №10, а потім – школі-інтернаті. У 2005 році зустрів свою майбутню дружину Ірину, з якою виховав двоє дітей. Працював не покладаючи рук не тільки в Україні. А й за кордоном. Дуже любив футбол. Був капітаном команди с.Вікторів. Коли почалася війна, пішов в територіальну оборону села. Хоча і мав дозвіл на виїзд за кордон, прийняв для себе рішення йти воювати за державу. Був командиром відділення, зажди переживав за своїх побьратимів. 6 липнч дістав важке поранення у Кліщіївці під Бахмутом. 11 днів лікарі боролися за його життя, але травми були надто важкими і 17 липня 2023 року Михайло помер.

Пам'ять про Героя житиме вічно!

Інші наші герої

Всі наші герої