Шпачинський Ігор Ігорович

Шпачинський Ігор Ігорович

( 13.10.1997 - 03.04.2023 )

Шпачинський Ігор Ігорович народився 13 жовтня 1997 року в селі Сокіл.

Навчався в Комарівській ЗОШ  І-ІІІст. Був активним учнем, брав участь у змаганнях з футболу.

У 2014 році закінчив школу та вступив до Івано-Франківського коледжу фізичного виховання і спорту України. Після закінчення коледжу продовжив навчання в Івано-Франківському професійному ліцеї автомобільного транспорту і будівництва.
   Після здобуття освіти, Ігор поїхав у Польщу на роботу.  Його мрія –завершити будівництво власного будинку.
   Після повернення на Батьківщину з листопада 2019 року проходив  військову строкову службу в частині 2054 Національної Гвардії України.
   З 2021 року працював у ПрАТ «Івано-Франківськцемент».
  З перших днів повномасштабного вторгнення росії на територію України Ігор пішов захищати свою Батьківщину. 26 лютого 2022 року вступив до лав Національної Гвардії України. Навчався військовій  та спайперській справі в м.Долина, згодом продовжив службу у військовій частині в м.Калинівка Вінницької області.
    З листопада 2022 року безпосередньо брав участь у бойових діях необхідних для забезпечення оборони України.
    У березні 2023 року, перебуваючи у відпустці, одружився.
    03 квітня 2023 року під час виконання бойового завдання старший солдат Ігор Шпачинський, снайпер першої категорії відділення снайперів роти розвідки спеціального призначення військової частини 3028 Західного ОТО Національної Гвардії України загинув в с.Спірне Донецької області, Бахмутський район.
      Поховали Захисника в с.Сокіл на сільському кладовищі.
      22 серпня 2023 року в нашого Героя народився син, якого він так чекав.
    Ігор Шпачинський нагороджений орденом «За мужність» III ступеня та медаллю Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківської обласної ради «За заслуги перед Прикарпаттям» (посмертно) як  захисник, який віддав своє життя за державний  суверенітет та територіальну цілісність України.

Пам'ять про Ігоря житиме завжди в наших серцях.
Вічна його слава! Слава Україні! Героям Слава!

Інші наші герої

Всі наші герої