Олійник Ігор Богданович

Олійник Ігор Богданович

( 27.01.1983 )

Ігор Олійник народився 27 січня 1983 року в місті Рогатині.

У 2000 році закінчив Галицьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів. Був випускником Прикарпатського та Тернопільського фінансового університетів. У 2002-2003 рр. юнак проходив строкову службу, де зарекомендував себе старанним, вмілим, авторитетним військовослужбовцем.

У цивільному житті Ігоря знали як успішного підприємця, справжнього. щирого друга, життєлюба, турботливого тата, надійного брата, люблячого чоловіка та сина.

Коли в Україну прийшла війна, він, не вагаючись 27 лютого 2022 р. добровольцем став до лав ЗСУ. Почав службу сержантом, а за пів року йому присвоїли звання лейтенанта. Командир розвідувальної роти був прикладом для своїх побратимів. Товаришів по зброї вважав другою сім'єю, наче знав їх усе своє життя. Розповідають, що на виконання бойового завдання Ігор ішов завжди першим, а поле бою покидав останнім, перевіряючи особовий склад.

Звільняти Херсон від окупантів його рота зайшла першою. Останній свій бій Герой прийняв на острові Білогрудий Скадовського району Херсонської області 7 грудня 2022 р. Кілька місяців вважався зниклим безвісти, а потім «на щиті» повернувся до рідного дому в село Клубівці Тисменицької громади.

Дякуємо Герою за кожний метр української землі, звільненої від російського зла. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають.

Вічна пам'ять і слава Герою!

Інші наші герої

Всі наші герої