Бойчук Іван Іванович

Бойчук Іван Іванович

( 01.07.1984 - 09.05.2022 )

Народився Бойчук Іван Іванович 01.07.1984 р. Мешканець села Комарів, боєць 24 ОМБр імені короля Данила.

Іван Бойчук мав бойовий досвід – він з 2015 року воював на Сході України, за що у 2016 році був нагороджений відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції». Потім кілька років працював у Португалії, звідки повернувся, щоб захищати Україну. На війні отримав поранення та після місяця лікування знову став у стрій. Свій останній бій на Луганщині провів в складі 24 ОМБр імені короля Данила.

У 2023 році Указам Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджено військовослужбовця Збройних Сил України (посмертно). Орденом «За мужність» ІІІ ступеня

Герої не вмирають! Вічна пам’ять захиснику України!

Інші наші герої

Всі наші герої