Водоп'янов Артур Миколайович

Водоп'янов Артур Миколайович

( 22.02.1985 - 08.05.2022 )

Водоп'янов Артур Миколайович народився 22 лютого 1985 року в с.Горлівка Донецької області. Навчався та проживав в місті Вугледар разом із дружиною та двома синами. Працював на шахті Південнодонбаська.

Артур був дуже сильним, мужнім, чуйним, добрим та люблячим. На нього було можна покластися у важку хвилину. Постійно брав участь у «Богатирських іграх», полюбляв грати в футбол та шахи.

Як тільки розпочалася війна, одразу пішов добровольцем захищати рідну землю. Позивний у нього був "АРЧІ". Дійшовши до міста Вугледар, де перебувала на той час його сім’я, він знайшов транспорт і вивіз звідти свою дружину з дітьми на Прикарпаття, адже на той час їх житло вже було зруйноване.

8 травня 2022 року, при виконанні бойового наказу звільнити від окупантів село Павлівку Водоп’янов Артур загинув на полі бою. Поховали захисника в місті Дніпро на Краснопільському кладовищі.

Дружина та діти, які проживають в місті Галич дуже сумують, люблять його і завжди пам’ятатимуть Артура. Родині дуже важко без нього, адже вони втратили все що в них було….

Інші наші герої

Всі наші герої