Соціальних працівників привітали з професійним святом

  • 73

Щирі слова вітань та вдячності соціальним працівникам громади, які вже цієї неділі відзначатимуть професійне свято, лунали сьогодні у залі Візит-центру.

Соціальний працівник – надзвичайно важлива професія. Адже саме вони допомагають найбільш беззахисним членам суспільства, які особливо потребують турботи: інвалідам, сиротам, пенсіонерам, ветеранам. Зараз, у воєнний час, соціальні працівники дбають ще й про переселенців та родини військових.

У вітальній промові голова міської ради Олег Кантор подякував усім працівникам, які в нелегкі часи війни працюють та допомагають всім, хто цього потребує. А також додав, що соціальний працівник - професія, яка вимагає не лише спеціальних знань та навичок, але й великого терпіння, прояву милосердя не лише зі службового обов’язку, а й за покликом душі.

За сумлінну працю, чуйне ставлення до потреб людей і їх соціальний захист, активну життєву позицію та з нагоди професійного свята – кращих працівників соціальної сфери громади нагородили подяками Галицької міської ради.