Галичани діляться досвідом інтеграції та підтримки ВПО

14 – 16 листопада у м.Трускавець Львівської області проходить семінар-тренінг на тему “Розвиток потенціалу регіональних та місцевих органів влади у сфері кризового реагування, відновлення та надання публічних послуг”.

Захід організований програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні за підтримки уряду Великої Британії.

У заході беруть участь представники державної влади та місцевого самоврядування Івано-Франківської, Львівської, Рівненської та Закарпатської областей.

Галицьку міську територіальну громаду представляє Костишин Віра Володимирівна, секретар міської ради, яка поділилась з учасниками семінару досвідом прийняття та залучення внутрішньо переміщених осіб у життя громади, досвідом інтеграції та підтримки ВПО.

Серед ключових тем семінару:

стан та перспективи стратегічного планування розвитку громад в Україні;

інтеграція ВПО в громадах;

цифровізація в дії, можливості розширення онлайн-послуг, особливості надання соціальних, медичних та освітніх послуг в період воєнного стану, відновлення та економічний розвиток на рівні територіальних громад, а також про партнерство.