Відбулося третє пленарне засідання двадцять п’ятої сесії міської ради восьмого скликання

  • 577

Сьогодні під керівництвом міського голови Олега Кантора відбулося третє пленарне засідання двадцять п’ятої сесії міської ради. На розгляд депутатів було винесено наступні питання:

1. Про надання частини щорічної основної відпустки міському голові.

2. Про надання згоди на здійснення невідємних поліпшень комунального майна Цідилу Р.М.

3. Про надання згоди на здійснення невідємних поліпшень комунального майна Бігуну В.М.

4.  Про затвердження протоколу про наміри та Меморандумів про співпрацю.

         5. Про визначення уповноваженого органу для прийняття рішення щодо взяття внутрішньо переміщених осіб на облік громадян, що потребують житла для тимчасового проживання.

6. Про доцільність здійснення державно-приватного партнерства щодо будівництва/реконструкції нежитлових приміщень, що належать до комунальної власності Галицької міської територіальної громади.

7. Про затвердження  Положення про відділ містобудування, архітектури  та управління майном міської ради в новій редакції.

8. Про безкоштовну передачу майна на баланс.

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок в межах території села Козина Галицької міської ради».

10. Про затвердження нового складу узгоджувальної комісії для  вирішення земельних спорів.

11. Про внесення змін до рішення п’ятнадцятої (позачергової) сесії міської ради восьмого скликання від 15 вересня 2021 року №1433.

12. Про розірвання Угоди про співпрацю між містом Галич та містом Новогрудок (республіка білорусь).

13. Про внесення змін до Генерального плану м. Галич  суміщеного з Детальним планом території для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури.

14. Різне.

Прийняті рішення 25 сесії міської  ради восьмого скликання будуть оприлюднені на офіційному вебсайті громади в рубриці «Офіційні документи».

Відео засідання можна переглянути на сторінці «Галицька територіальна громада» за посиланням: https://www.facebook.com/Halychgromada

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису