Сьогодні під керівництвом міського голови Олега Кантора відбулося позачергове засідання виконавчого комітету з наступним порядком денним:

1. Про внесення змін до бюджету Галицької міської територіальної громади на 2022 рік.

2. Про затвердження плану заходів щодо складання проєкту бюджету Галицької міської територіальної громади на 2023 рік.

3. Про намір передачі майна в оренду та включення об’єкту комунальної власності до Переліку першого типу.

4. Про видачу дозволу на порушення об’єкта благоустрою.

5. Про внесення змін у додаток 1 рішення виконавчого комітету Галицької міської ради від 29.09.2021 № 174. 6. Про видалення зелених насаджень.

7. Різне.

По всіх розглянутих питаннях прийнято відповідні рішення, з якими можна ознайомитися в рубриці «Офіційні документи».