Навчальні заклади та центральна міська бібліотека Галицької громади поповнилися енциклопедіями ЗУНР!

Івано-Франківська обласна рада передала для бібліотек ліцеїв 10 примірників фундаментального видання «Енциклопедія Західно-Української Народної республіки 1918-1923» у 4 томах.

Наукова праця, приурочена відзначення 100-річчя утворення ЗУНР, видана за кошти обласного бюджету, містить понад три тисячі триста наукових статей, які підготували більш як 200 науковців провідних історичних інституцій України. У 2021 р. енциклопедія стала лауреатом ХХІІІ Всеукраїнського книжкового рейтингу.

«Дякую Івано-Франківській обласній раді за вагомий внесок у вивчення української історії. Зараз особливо актуально є вивчення нашого минулого та представлення світові національного бачення української історії! Відтепер галичани матимуть змогу дізнатися більше про важливість тогочасних державотворчих процесів та їх вплив на сьогодення!» - зазначив Олег Кантор.