Громада отримала допомогу для облаштування місць проживання переселенців

Сьогодні шести територіальним громадам Івано-Франківщини, серед яких і Галицька громада, було передано побутову техніку, меблі, обладнання та речі, необхідні для облаштування місць проживання внутрішньо переміщених осіб. Даний проєкт реалізовується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Благодійного фонду «Мальовниче Прикарпаття».

На заході, який відбувся в м.Рогатині, сертифікат вручили міському голові Олегу Кантору.

«Ця допомога для нас надзвичайно важлива. Адже на території Галицької громади зараз проживає біля двох тисяч переселенців. Наближається осінньо-зимовий період і наше завдання – зробити все необхідне, щоб люди, які знайшли тут свій прихисток від війни, пережили цей нелегкий час в гідних умовах. Тому дякую всім, хто долучився до благочинності. Впевнений, що такі спільні добрі справи наближають нашу перемогу»,- сказав Олег Кантор.