Відбулося друге пленарне засідання 25 сесії

Сьогодні відбулося друге пленарне засідання 25 сесії міської ради. Депутати розглянули вісім питань порядку денного:

«Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2023 рік»

«Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Галицька лікарня» Галицької міської ради Івано-Франківської області за 2021 рік».

З результатами голосування та рішеннями сесії можна ознайомитися на сайті в рубриці «Офіційні документи». Завтра о 9:00 годині відбудеться третє пленарне засідання сесії міської ради.