13 червня 2022 року під керівництвом міського голови Олега Кантора відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Галицької міської ради.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1. Про внесення змін до бюджету Галицької міської територіальної громади на 2022 рік.

2. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Галицької міської ради від 25.05.2022 № 60 «Про здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану».

3. Про внесення змін до Переліку природоохоронних заходів до Програми до хорони навколишнього природного середовища Галицької міської територіальної громади на 2022 рік (нова редакція).

4. Про затвердження Цільової програми «Безпечне місто» Галицької міської територіальної громади на 2022-2026 роки.

5. Про схвалення Меморандумів.

6. Про створення робочої групи з питань здійснення будівництва/реконструкції нежитлових приміщень під соціальні об’єкти соціального та медичного спрямування.

7. Про Галицьку міську субланку Івано-Франківської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Івано-Франківської області.

8. Різне.

З рішеннями виконкому можна ознайомитись на сайті міської ради в рубриці «Офіційні документи».