Розвиваємо міжнародну співпрацю

За сприяння проєкту Decentralization for Improved Democratic Education (DECIDE) Галицьку територіальну громаду відвідали посли Швейцарського агентства з розвитку та співробітництва (SDC).

Представники SDC мали можливість побувати на спортивних заняттях з учнями з числа внутрішньо переміщених осіб, що прибули до нашої громади з Охтирки, Бучі, Харкова, Києва, які організовано на базі Галицького ліцею ім. Я.Осмомисла, побували в центрах видачі одягу, продуктів харчування та засобів гігієни, а також відвідали комунальні заклади громади, де проживають переміщенні особи з території ведення бойових дій.

Нагадаємо, що проєкт DECIDE впроваджується DOCCU - Розвиток громадянських компетентностей в Україні та PHZH International Projects in Education - IPE за підтримки Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в Україні Галицька громада отримала матраци, ковдри, подушки, постіль для забезпечення комфортного перебування тимчасово переміщених осіб!

Тільки у спільній співпраці та взаємодопомозі ми вистоїмо та переможемо!

55Фото без опису