Ситуація в громаді станом на 10:00 год 27 лютого

Щодо ситуації в Галицькій громаді станом на 10.00 год. 27 лютого

• Ситуація в громаді стабільна і контрольована
  • Всі служби працюють в штатному режимі
  • Продаж спиртного на території області заборонено!
  • Оголошення про повітряну тривогу здійснюємо за допомогою системи оповіщення, церковних дзвонів, інтернет ресурсів
  • Продовжуємо прийом необхідних речей для потреб громадян, що прибувають в громаду (фойє міської ради)
  • Розпочали прийом і поселення людей, що прибувають.
  • тимчасово припиняється освітній процес у закладах дошкільної та позашкільної освіти

• оголошуються канікули на 2 тижні у закладах загальної середньої, у тому числі обласного підпорядкування, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти.

Нагадуємо! Всі люди, що прибувають, мають обов’язково спочатку зареєструватися в міській раді. Кількість та списки поселених координуємо з військової цивільною адміністрацією області та відділом поліції

• Прийняли рішення найближчими днями не включати вуличного освітлення в громаді. Велике прохання для підприємців, що мають зовнішню рекламу теж виключити її.
  • Добровільне громадське формування здійснює патрулювання вулиць спільно з поліцією.
  • Продовжуємо оповіщення силами військових обліковців та старост. Велика кількість громадян записалася до лав територіальної оборони.

Слідкуйте за новинами та відслідковуйте сторінку «Галицька територіальна громада» у ФБ та телеграм канал «Галич міська рада»