Відбулося засідання виконавчого комітету

Дата: 29.12.2021 15:27

29 грудня 2021 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Галицької міської ради з наступним порядком денним:

1. Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Галицької міської ради на перше півріччя 2022 року.

2. Про стан розрахунків за житлово-комунальні послуги підприємствами, установами, організаціями та населенням міста.

3. Про роботу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

4. Про затвердження складу комісії з визначення розміру збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам.

5. Про надання дозволу на встановлення (відновлення роботи) станції катодного захисту газопроводів.

6. Про намір передачі майна в оренду.

7. Про намір передачі майна в оренду та включення його до переліку першого типу.

8. Про надання згоди на передачу в оренду комунального майна.

З прийнятими рішеннями можна буде ознайомитися на сайті в рубриці «Виконавчий комітет».