У Галичі пройшов семінар: "Піклувальна рада закладів освіти громади"

Сьогодні, 24 листопада 2021 року в рамках швейцарсько-українського проєкту DECIDE – “Децентралізація для розвитку демократичної освіти” проведено семінар на тему “Піклувальна рада закладів освіти громади”.

У 2017 році був прийнятий Закон України “Про освіту”, який передбачає можливість для засновників створювати піклувальну раду закладів освіти. Докладніше про це і не тільки під час семінару розповіла Наталія Байтемірова, експертка проєкту DECIDE.

За результатами обговорення, в якому взяли участь представники/керівники закладів освіти громади, батьки, представники органу управління освітою та керівництво громади, було вирішено про створення ПІКЛУВАЛЬНОЇ РАДИ  Галицької територіальної громади - консультаційно-дорадчого органу для всіх закладів освіти нашої громади. Було напрацьовано проєкт рішення та положення про Піклувальну раду, який буде представлено на розгляд сесії Галицької міської ради.

Галицька територіальна громада є однією із пілотних громад в Україні щодо впровадження інституції піклувальної ради!