У рамках проєкту DECIDE презентували стратегію освіти Галицької територіальної громади

Дата: 26.10.2021 17:02

Регіональні експерти проєкту Decentralization for Improved Democratic Education Оксана Руда та Марія Баран презентували стратегічне бачення розвитку освіти Галицької територіальної громади на наступні 5-7 років!

Завдяки проєкту Decentralization for Improved Democratic Education  наші освітяни забезпеченні найкращим експертним супроводом та допомогою в розробці Освітньої Стратегії Галицької територіальної громади!

SWOT - аналіз слабких та сильних сторін, загроз та можливостей освіти громади сьогодні було опрацьовано робочою групою та, відповідно, напрацьовано основні цілі та бачення розвитку освітньої сфери громади!