У рамках проєкту DECIDE презентували стратегію освіти Галицької територіальної громади

Регіональні експерти проєкту Decentralization for Improved Democratic Education Оксана Руда та Марія Баран презентували стратегічне бачення розвитку освіти Галицької територіальної громади на наступні 5-7 років!

Завдяки проєкту Decentralization for Improved Democratic Education  наші освітяни забезпеченні найкращим експертним супроводом та допомогою в розробці Освітньої Стратегії Галицької територіальної громади!

SWOT - аналіз слабких та сильних сторін, загроз та можливостей освіти громади сьогодні було опрацьовано робочою групою та, відповідно, напрацьовано основні цілі та бачення розвитку освітньої сфери громади!