Від рівня вакцинації педагогічних працівників залежатиме формат навчання у школах

Дата: 07.09.2021 13:33

Про це на онлайн-нараді з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів влади, головами райдержадміністрацій та територіальних громад області наголосила голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук.

«Протягом кількох останніх тижнів в Україні і області зокрема спостерігається тенденція до збільшення кількості нових випадків захворювання на COVID-19. За епідеміологічними показниками, вже наступного тижня існує ймовірність переходу Прикарпаття до «жовтої» епідеміологічної зони, що призведе до певних обмежень, - зазначила керівниця області. - Так, заклади галузі освіти будуть змушені  перейти на дистанційну фору навчання, позаяк ключовою умовою для проведення звичного режиму освітнього процесу є вакцинація понад 80 % усіх педагогів».

Зазначалося, що на сьогодні в області провакциновано 29 відсотків вчителів. 15 шкіл на Прикарпаття імунізували понад 80 % освітян.

«Щоб діти навчалися у звичному режимі, а процес навчання був якісним,  закликаємо вчителів до вакцинації», - наголосила Світлана Онищук.

Підкреслимо, що за останню добу в області на COVID-19 захворіли 58 осіб, одна людина померла. За минулий тиждень відсоток виявлення нових випадків захворюваності зріс на 45 у порівнянні з попереднім тижнем. Також хворобу почали дедалі частіше діагностувати серед дітей дошкільного та шкільного віку.