У Галичі планують до кінця року завершити будівництво нових очисних споруд

Дата: 23.03.2021 17:10

«Зважаючи на те, що цей обєкт є  життєво важливим для міста, маємо докласти максимум зусиль, щоб завершити його до кінця року»,- заявив міський голова Олег Кантор на нараді по питанню будівництва нових очисних споруд у м.Галичі  в урочищі «Дробилка».

Реалізацію даного проекту розпочато ще у 2019 році. Кошторисна вартість будівництва складає 23874,303 тис.грн. Фінансування робіт відбувається за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету. На даний час вже виконано загально-будівельні роботи, частково внутрішньо та зовнішньо опоряджувальні роботи.

Для завершення будівництва необхідні кошти у сумі 11186,258 тис.грн.

Присутні на нараді проектувальник, представники підрядника та технагляду окреслили коло першочергових завдань, необхідних для здачі об’єкта в 2021 році. Зокрема, прийнято рішення затвердити графік пускових робіт із зазначенням термінів їх виконання та фінансування.